تزریق چربی

در مواقعی که افتادگی و چروکیدگی پوست بر اثر تحلیل نسج زیر پوست بر اثر افزایش سن باشد، پزشک تزریق چربی یا فیلر را توصیه می کند.

دکتر منیر جعفری با برداشتن چربی مورد نیاز را از بافت بدن فرد برداشته  و برای جدا کردن املاح اضافی از چربی آن را در سانتریفیوژ قرار می دهد.

تحلیل چربی بیشتر در اطراف چشم ها و گونه ها مشاهده می شود و نتیجه آن گود شدن زیر چشم یا پف چشم می باشد.

 

تزریق چربی

برخی از افراد که قصد جوانسازی با تزریـق چربی را دارند، این سوال در ذهن شان ایجاد می شود که آیا امکان جا به جا شدن و بروز ناصافی و عفونت در این روش وجود دارد؟

دکتر منیر جعفری پاسخ می دهد که در تزریق چربی معمولاً این مشکلات به وجود نمی آید و بیشتر در ژل های غیر قابل جذب مشاهده می شود.

ماندگاری تزریق چربی چقدر می باشد؟

در واقع تزریق چربی را می توان پیوند بافت یک ناحیه از بدن به ناحیه دیگر دانست، دکتر منیر جعفری می گوید، حدود 30 الی 70 درصد از سلول های تزریق شده به صورت دائمی می ماند و بیمار دو الی سه بعد ویزیت شده و در صورت نیاز تزریق تکرار می شود.

دوره نقاهت بعد از تزریق چربی چقدر می باشد؟

دوره بعد از تزریق چـربی کوتاه بوده و بیمار ممکن است دو الی سه روز دچار تورم کبودی شود که به مرور زمان رفع می شود و جای نگرانی نیست، برای رفع آن فرد می تواند از کمپرس یخ استفاده نماید.

پس از تزريق بیمار محدودیتی در انجام فعالیت های روزمره خود ندارد و فقط تا مدتی که پزشک توصیه می کند از انجام فعالیت های سنگین پرهیز نماید.

هزینه تزریق چربی چقدر می باشد؟

هزینه تزريق چربی با توجه به دستمزد پزشک ، هزینه های برداشتن و تزریق چـربی ، هزینه جلسات معاینه و غیره تعیین می شود.

دکتر منیر جعفری

پوست ، مو ، زیبایی و لیزر

درباره drjafari

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 19 − پنج =

Call Now
Directions