تزریق چربی به دست

با افزایش سن چربی های موجود در زیر پوست تحلیل شده و چین و چروک هایی بر روی پوست دست ایجاد می شود، افراد برای از بین بردن این مشکل می توانند از روش تزریق چربی به دست استفاده کنند.

در این روش چربی مورد نیاز برای تزریق از بافت بدن خود بیمار تهیه می شود، به این نکته مهم توجه کنید دکتر منیر جعفری برای جدا کردن املاح اضافی چربی از سانتریفیوژ استفاده نمی کنند چرا که این دستگاه به صورت جزئی باعث تروما در غشاء چربی شده و باعث کاهش اثر بخشی می شود.

پس از اینکه چربی مورد نیاز برای تزریق آماده شد، پزشک ابتدا ناحیه تحت درمان را ضد عفونی کرده و پس از آن با استفاده از سرنگ چربی مورد نیاز را در آن ناحیه تزریق می کند.

افراد متقاضی برای تزریق چربی بهتر است بدانند که این روش در واقع با پیوند بافت چربی اقدام به جوانسازی پوست می شود در حقیقت سلول های چربی در ناحیه جدید کاشته شده و این سلول ها پس از اینکه به آن خونرسانی شده و تغذیه شدند به عنوان یک بافت زنده در آن ناحیه فعالیت می کنند، در حقیقت تزریق چربی با تزریق ژل که صرفا یک ماده پر کننده می باشد تفاوت دارد و به همین علت است که این بافت ماندگار تر می باشد.

 

تزریق چربی به دست

 

ماندگاری تزریق چربی به دست چقدر می باشد ؟

دکتر منیر جعفری در پاسخ به این سوال می گویند که حدود 30 الی 40 درصد چربی تزریق شده به ناحیه مورد نظر ماندگار می باشد و می تواند خون و املاح مورد نیاز را دریافت کند و به عنوان یک بافت زنده در ناحیه تزریق شده محسوب می شود.

همچنین باید بدانید که میزان ماندگاری چربی تزریق شده به عواملی همچون ناحیه برداشت و کاشت چربی نیز بستگی دارد.

مراقبت های بعد از تزریق چربی به دست به شرح ذیل می باشد:

  • داروهایی را که پزشک برای تان تجویز نموده است به طور مرتب استفاده کنید.
  • از ماساژ دادن ناحیه تزریق شده پرهیز کنید، در صورت نیاز به ماساژ برای یکنواخت شدن چربی تزریق شده پزشک این کار را انجام می دهد.
  • برای جلوگیری از ورم پس از تزریق دست خود را بالاتر از سطح قلب نگه دارید.
  • تا مدتی که پزشک تجویز نموده است از دستکش فشارنده استفاده کنید تا چربی به طور یکنواخت پشت دست منتشر شود.

 

تزریق چربی به دست

 

هزینه تزریق چربی به دست چقدر می باشد ؟

هزینه تزریق چربی به دست با توجه به دستمزد بهترین پزشک زیبایی ، هزینه برداشت و تزریق چربی ، جلسات معاینه ، هزینه داروها و غیره تعیین می شود.

به این نکته مهم توجه کنید که صرفا به خاطر هزینه کمتر به هر پزشکی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید و نمونه کارهای او را مشاهده نمایید.

برای مشاهده نمونه کارهای دکتر منیر جعفری یکی از بهترین پزشکان تزریق چربی در تهران می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

 

دکتر منیر جعفری

 ( پوست ، مو ، زیبایی و لیزر – جوانسازی پوست )

درباره drjafari

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • یازده + 10 =

Call Now
Directions